eRecept, EET a eNeschopenka

31.01.2020

Od 01.01.2018 vznikla povinnost elektronické preskripce léků viz. www.epreskripce.cz   

Od 01.01.2020 vznikla povinnost vystavovat neschopenky elektronicky. Vzhledem k tomu, že ČSSZ nasadila nevyzkoušený systém do ostrého provozu, systém zatím není zcela funkční a zpracování trvá dlouho. Proto zatím mějte po ruce formuláře a vystavujte papírové neschopenky.

Od 01.05.2020 začne platit pro lékaře povinnost registrovat hotovostní platby přes EET. 

Nabízím kompletní zajištění kvalifikovaného certifikátu Postsignum (396,-Kč na rok, platí se České poště) a SSL klíče SÚKLu - ten je zdarma. Jako partner společnosti KasaFIK nabízím dodání a instalaci zařízení Orange, které je velmi jednoduché na obsluhu, a které umí eRecept, EET i eNeschopenku. Nepotřebuje počítač ani tiskárnu, pouze WiFi (může být dodáno také s datovou SIM kartou, pokud není WiFi k dispozici). Orange zvládá zpracovat více lékařů, netřeba tedy kupovat několik zařízení do ordinace s více lékaři. 

Zařízení Orange vám dodám, nastavím, zaškolím vás i váš personál a budu o vás nadále pečovat, aby používání tohoto zařízení bylo pro vás radostí a ne starostí.

Rovněž je možno využít bezplatnou EET FREE aplikaci do mobilu s androidem a k ní dokoupit za cca. 2.000,-Kč malou BT tiskárnu na účtenky.  

Pro získání zařízení Orange nebo FREE aplikace a následné dlouhodobé péče mne neváhejte kontaktovat.